Labas, esu Girmantė Ugnė – smalsiai tyrinėjanti šį pasaulį, kurianti ir besimokanti pastebėti gyvenimo poeziją visame kame.
Mano kelias į saviugdos praktikas ir žmogaus pažinimą prasidėjo nuo laimės ir sveikos gyvensenos temų.
Siekis geriau pažinti save 2011 m. mane atvedė į Šivanandos jogos centrą. Vėliau, po poros metų baigiau jogos mokytojų kursus ir pradėjau vesti jogos užsiėmimus suaugusiems bei vaikams.
Savo gyvenimą visada įsivaizdavau susietą su žmonėmis, todėl 2012 m. baigiau žmogiškųjų išteklių vadybos magistrą VU Amsterdamo universitete. O šiuo metu studijuoju Geštalto psichoterapiją Vilniaus Geštalto institute.
Konsultuoju šiomis temomis:
– Savirealizacija – norintiems surasti savo kryptį, ieškantiems prasmės gyvenime, norintiems išsigryninti savo autentiškas vertybes, tikslus ir susidaryti veiksmų planą pokyčių link.
– Savivertė – turintiems stiprų vidinį kritiką, polinkį į perfekcionizmą, kuomet sunku nubrėžti ribas ir pasakyti ne.
– Nerimas – jaučiantiems energijos trūkumą, įtampą kūne, turintiems miego sutrikimų, siekiantiems išeiti iš stresą kelian
Mano vertybės yra draugystė, palaikymas ir tobulėjimas. Esu žmogus mėgstantis neformalų, draugišką bendravimą. Žmonės ir santykiai mane įkvepia, o tobulėjimo procesas man teikia didelį džiaugsmą. Pažindama mane supantį pasaulį ir kartu save bei tobulėdama matau neįtikėtiną gyvenimo stebuklą. Kiekviena akimirka tampa ypatinga ir subtili, tarsi poezija.
Man patinka bendrauti, išklausyti ir įsiklausyti. Jaučiu didelį džiaugsmą galėdama sukurti tokią erdvę, kurioje žmogus jaučiasi saugus atsiverti ir leistis į savo vidinį pasaulį. Leisdamasi kartu į šią kelionę pati nepaprastai praturtėju – išgirstu unikalias įžvalgas bei gilius apmąstymus įvairiomis gyvenimiškomis temomis. Kiekvieną sykį dalyvaudama šioje kelionėje jaučiu didelį dėkingumą ir laimę.
Didžiausią įtaką man daro mano artimi žmonės, gamta ir Rytų filosofija.
Neuroedukacija apjungia neurologijos, dailės terapijos, edukologijos ir psichologijos žinias. Neuroedukaciniai metodai remiasi neuromokslo teorija, kuri tyrinėja žmogaus galimybes keisti požiūrį į gyvenimą ir stresines situacijas. Neuroedukaciniai metodai gali pagerinti darbuotojų psichinę sveikatą, kūrybingumą ir tarpusavio komunikaciją.
Neuroedukacija versle padeda:
Taigi, neuroedukaciniai metodai įmonėms atneša ne tik emocinės gerovės naudą, bet ir praktinių verslo privalumų, padedančių kurti sveikesnę, kūrybingesnę ir produktyvesnę darbo aplinką.
Užsiėmimai trunka nuo 1,5 iki 2 val.
Sužinok daugiau…