Neuroedukacija apjungia neurologijos, dailės terapijos, edukologijos ir psichologijos žinias. Neuroedukaciniai metodai remiasi neuromokslo teorija, kuri tyrinėja žmogaus galimybes keisti požiūrį į gyvenimą ir stresines situacijas. Neuroedukaciniai metodai gali pagerinti darbuotojų psichinę sveikatą, kūrybingumą ir tarpusavio komunikaciją.
Neuroedukacija versle padeda:
- Stiprinti komandinį darbą – bendra kūrybinė veikla gerina darbuotojų tarpusavio komunikaciją ir pasitikėjimą vienas kitu.
- Mažinti stresą – meninė raiška suteikia būdą išreikšti savo jausmus ir mintis per kūrybą, o tai atpalaiduoja, mažina įtampą ir gerina darbuotojų emocinę sveikatą.
- Skatinti kūrybingumą ir inovacijas – dailės terapijos metodai atveria naujas mąstymo perspektyvas, skatina ieškoti neįprastų problemų sprendimo būdų.
- Didinti darbuotojų įsitraukimą – įtraukiant darbuotojus į neuroedukacinius užsiėmimus, įmonės gali padidinti darbuotojų įsitraukimą ir pasitenkinimą darbu.
- Plėtoti emocinį intelektą – taikant neuroedukaciją darbuotojai išmoksta geriau suprasti ir reguliuoti savo emocijas, o tai yra svarbus įgūdis, siekiant užtikrinti efektyvią komunikaciją ir plėtoti lyderystę.
Taigi, neuroedukaciniai metodai įmonėms atneša ne tik emocinės gerovės naudą, bet ir praktinių verslo privalumų, padedančių kurti sveikesnę, kūrybingesnę ir produktyvesnę darbo aplinką.
Užsiėmimai trunka nuo 1,5 iki 2 val.